De omstreden ex-neurloog dr. Jansen Steur is ontslagen door de Klinikum am Gesundbrunnen in Heilbronn. Het nieuws volgt op de berichtgeving van gisteren waarin werd gemeld dat Jansen Steur als actief neuroloog in het Duitse ziekenhuis werd aangetroffen. Het Duitse ziekenhuis heeft inmiddels een persbericht over de affaire uitgegeven.
De voorzitter van de Raad van Bestuur van het Medisch Spectrum Twente, waar Jansen Steur tot 2004 werkzaam, was reageerde gisteren verrast in het TV-programma Nieuwsuur. Herre Kingma noemde Jansen Steur in die uitzending een “boze tovenaar in slecht sprookje”.
De NOS meldde in haar journaaluitzending dat Jansen Steur een vervalst Duits diploma zou hebben overgelegd en een valse geboortedatum zou hebben opgegeven.